SALA BANKIETOWA

Elegancka i przestronna sala bankietowa tworzy idealne warunki dla organizacji wesel i dużych przyjęć. Mieści do 100 osób, a Goście zasiadają przy okrągłych 12-osobowych stołach. Sala posiada część konsumpcyjną i taneczną z miejscem dla DJ-a lub zespołu muzycznego. Do sali przylega kameralna sala kominkowa, z wyjściem na taras i tereny zielone – tutaj odbywają się śluby w plenerze.

liczba miejsc: 100

wesele-01
o-nas-01
we-05
o-nas-04

LEŚNA GOSPODA

Drewniany budynek Gospody, wzniesiony przez prawdziwych Górali, składa się z dwóch sal, jednej na parterze i drugiej na piętrze. Z dużych okien górnego piętra roztacza się piękny widok na las, często można stąd obserwować konie na padoku i uczniów tutejszej szkółki jeździeckiej.
Na piętrze Restauracji znajduje się wydzielony kącik zabaw dla dzieci oraz pokój dla matki z dzieckiem, gdzie można komfortowo i w miłym otoczeniu zadbać o najmniejsze dzieci. W Gospodzie odbywają się wszelkiego rodzaju imprezy i przyjęcia, także z muzyką i tańcami. Wyjątkowy klimat Gospody dodaje niezapomnianego uroku wszystkim spotkaniom.

liczba miejsc: 70

i-okolicznosciowe-01
i-okolicznosciowe-02
o-i-okolicznosciowe
i-okolicznosciowe-03

PTASZARNIA I MOTYLARNIA

Ptaszarnia i Motylarnia to dwie niezwykle klimatyczne i pomysłowo urządzone sale, tworzące doskonałą atmosferę do organizacji kameralnych imprez rodzinnych i spotkań biesiadnych w okresie wiosenno-letnim. Motylarnia została wyposażona w tradycyjny piec chlebowy, opalaną drewnem „angielkę” oraz stalowy kocioł, w którym są przygotowywane m.in. słynne smyczyńskie powidła.

liczba miejsc: 35

SALA KONFERENCYJNA

Ranczo Smyczyna, ze względu na swoje zaplecze konferencyjne, noclegowe i gastronomiczne, stwarza idealne warunki do organizacji spotkań biznesowych i firmowych imprez integracyjnych. Rozległe tereny zielone stanowią idealną bazę do organizacji gier, zabaw i rozgrywek sportowych dla mniejszych i większych grup uczestników.

Dzięki współpracy z profesjonalnymi agencjami eventowymi, możemy zorganizować imprezę o dowolnej tematyce i z wszelkimi możliwymi atrakcjami.

Dysponujemy salą konferencyjną o powierzchni 110m2, wyposażoną w:

• projektor multimedialny
• elektronicznie sterowany ekran
• flipchart
• system nagłośnieniowy
• mikrofony (również bezprzewodowe)
• Wi-Fi
• światło dzienne z możliwością zaciemnienia