Ranczo Smyczyna

SALA BANKIETOWA

Elegancka i przestronna sala bankietowa tworzy idealne warunki dla organizacji wesel i dużych przyjęć. Mieści do 100 osób, a Goście zasiadają przy okrągłych 12-osobowych stołach. Sala posiada część konsumpcyjną i taneczną z miejscem dla DJ-a lub zespołu muzycznego. Do sali przylega kameralna sala kominkowa, z wyjściem na taras i tereny zielone – tutaj odbywają się śluby w plenerze.

LEŚNA GOSPODA

Drewniany budynek Gospody, wzniesiony przez prawdziwych Górali, składa się z dwóch sal, jednej na parterze i drugiej na piętrze. Z dużych okien górnego piętra roztacza się piękny widok na las, często można stąd obserwować konie na padoku i uczniów tutejszej szkółki jeździeckiej.

 

Na piętrze Restauracji znajduje się wydzielony kącik zabaw dla dzieci oraz pokój dla matki z dzieckiem, gdzie można komfortowo i w miłym otoczeniu zadbać o najmniejsze dzieci. W Gospodzie odbywają się wszelkiego rodzaju imprezy i przyjęcia, także z muzyką i tańcami. Wyjątkowy klimat Gospody dodaje niezapomnianego uroku wszystkim spotkaniom.

i-okolicznosciowe-01-p14cmqpa8w6ateft68mhzwgvsnsfwnr9n41r8u8ifg

PTASZARNIA I MOTYLARNIA

Ptaszarnia i Motylarnia to dwie niezwykle klimatyczne i pomysłowo urządzone sale, tworzące doskonałą atmosferę do organizacji kameralnych imprez rodzinnych i spotkań biesiadnych w okresie wiosenno-letnim. Motylarnia została wyposażona w tradycyjny piec chlebowy, opalaną drewnem „angielkę” oraz stalowy kocioł, w którym są przygotowywane m.in. słynne smyczyńskie powidła.
Ranczo Smyczyna

FIRMA MAREK GRZEŚKOWIAK

Smyczyna 18a, 64-111 Lipno
NIP 697-18-65-289
-
Santander Bank SA
Konto: PL 41 1090 1245 0000 0001 4471 8282
SWIFT: WBKPPLPP