Restauracja Leśna Gospoda

Restauracja Leśna Gospoda zaprasza Gości na domowe, pięknie podane posiłki, inspirowane darami lasu i tradycyjną kuchnią regionalną.

Drewniany budynek Gospody, wzniesiony przez prawdziwych Górali, składa się z dwóch sal, jednej na parterze i drugiej na piętrze. Z dużych okien górnego piętra roztacza się widok na las, często można stąd obserwować konie na padoku i uczniów tutejszej szkółki jeździeckiej.

Wiosną i latem dostępne są stoliki na zewnątrz lokalu, gdzie można biesiadować obserwując działanie pieca chlebowego, wędzarni, kuchni opalanej drewnem, czy zupy gotującej się w ogromnym kotle, w którym w sezonie smaży się również słynne na całą okolicę smyczyńskie powidła śliwkowe.

Menu Gospody to przede wszystkim dziczyzna pod różnymi postaciami, ryby, tradycyjne wielkopolskie zupy, wyrabiane na miejscu pierogi, świeże zioła, przyprawy i warzywa. Zwolennicy kuchni wegetariańskiej również znajdą tu coś dla siebie, Gospoda serwuje także potrawy bezmięsne, takie jak sałatki czy pierogi z owocami.

Po posiłku warto skusić się na deser, wszystkie słodkości są wypiekane i produkowane na miejscu, w naszej pracowni cukierniczej.

Na piętrze Gospody znajduje się wydzielony kącik zabaw dla dzieci oraz pokój dla matki z dzieckiem, gdzie można komfortowo i w miłym otoczeniu zadbać o najmniejsze dzieci.

GODZINY OTWARCIA